Mekan Kiralama

Mask Beylikdüzü, çok sayıda tanınmış sanatçının konserleri, partiler, festivaller ve kurumsal etkinliklerin gerçekleştirildiği; ayakta 650-700 kişi kapasiteli sigara içilebilir bahçe alanı, güçlü ısıtma ve soğutma sistemiyle yaz kış kullanılabilen etkinlik mekanıdır.

Konser taban alanı yanında 25m² bahçe alanı, 10m² vestiyer ve bir adet sanatçı kulisi ile konser, festival, parti, mezuniyet balosu, üniversite şenlikleri, kurumsal etkinlikler, film çekimleri, her türlü davet, toplantı, seminer ve fuar organizasyonları için kiralanabilir performans sanatları merkezidir.

Kiralamaya dahil olan hizmetler:
Gişe memuru, güvenlik ekibi, vestiyer görevlisi, kasiyer, barmen ve servis personeli, tonmeister, ışık mühendisi ve teknik servis personeli. 5 adet LED ekran, son teknoloji ses, sahne ve ışık sistemleri ile 24 saat kesintisiz enerji sağlayabilen jeneratör mevcuttur.

Mekan kiralama hizmeti için info@maskbeylikduzu.com ‘a e-posta yazabilir veya Mask Beylikdüzü mobil hattı olan 0(543) 670 46 91’i arayabilirsiniz.

Gerçekleşen Etkinliklerden Bazıları
Mabel Matiz, Birsen Tezer, Aşkın Nur Yengi, Bülent Ortaçgil, Mehmet Erdem, Sena Şener, Hayko Cepkin, Melek Mosso, Kıraç, Can Gox, Rubato, Vega, Pentagram, İlkay Akkaya, Yeni Türkü, Ayşegül Aldinç, Pera, Kardeş Türküler, İlyas Yalçıntaş, Yaşar, Zuhal Olcay, Burak Kut, Leman Sam, Ümit Besen, Pamela, Zakkum, Gripin, Rap Konserleri, sayısız üniversite kulüp etkinlikleri.